Kocaeli Gülaçtı Deniz Konakları Satılık Bahçe Dubleksi

   
Kocaeli Emlak Ana Sayfa Özel Mülk Ana Sayfa
 
Gülaçtı Deniz Konakları Satılık Daire
Yenidoğan Mh. .Arızlı cd. Burak Sk
Gülaçtı Deniz Konakları İzmit- Kocaeli
SATILDI
 
TİPİ M2 ODA SAYI YILI KAT ISINMA
Daire 118 3+1 2011 2 Kombi Var Var

Site Genel Özellikler

Kocaeli Radar Mevki, Gülaçtı Deniz Konaları 1.Etap Full Deniz Manzaralı
*Site içinde,
*24 saat güvenlikli,
*Çocuk oyun sahası,
*Açık otoparkı,
*Açık yüzme havuzu ve
*Full deniz manzarasına sahip sitemizde
SİZİ DOĞAL BİR TERAPİYE DAVET EDİYORUZ...

Daire Genel Özellikleri

3+1, 118 m2, arakat, yapılı, doğalgaz kombili, full deniz manzaralı, 2010 yılı yapımı, deprem yönetmeliğine uygun;
SALON : 25 m2 kullanım alanına sahip olan salonumuzun , full deniz manzarası evinizin en konforlu kullanım alanı olacak. Güney cephe olan salonumuzun zeminleri laminant parke, duvarların bir kısmı 1. sınıf kalite duvar kağıdı kaplama bir kısmı  saten boyadır. Kartonpiyerle estetiğini bir çıta daha yükselten salonumuzun camlarındaki vasistas sistemiyle yaşamınızı birazdaha konforlu hale getiriyor.

MUTFAK : 11 m2 kullanım alanına sahip mutfağımızın bol dolaplıdır. Ayrıca mutfağımıza extaradan dolap yapılmış olması ince bir detay. Güney cepheye sahip olan mutfağımızda 1 adet balkon ve önü kapanmayacak bir deniz manzarasına sahiptir.

ODA 1 : 11 m2 kullanım alanına sahip misafir odamızda, 7 kapaklı sadece bu odaya özel tasarlanmış, 3 mt boyunda tam boy gömme dolap mevcuttur. 1.sınıf lake malzemeden yapılmış olan dolabımızın sade ve şık rengi tüm mobilyanıza uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm ihtiyacınızı karşılayacak 7 kapılı tam ebatlarda özel tasarlanmış gömme dolaplı odamızın , zeminleri laminant parke, duvarları saten boyadır, vasistaslı cam sistemi bu odamızda da mevcuttur.

ODA 2 : 11 m2 kullanımlı oturma odamız, kuzey cepheye ve şık evlerin bulunduğu bir manzaraya sahiptir. Sıcaktan bunaldığınızda en sevdiğiniz köşe haline gelecek bu odamızın kullanışlı 1 adet balkonu mevcuttur. Zeminleri laminant parke, duvarları saten boyadır.

YATAK ODASI: 15 m2 kullanım alanına sahip yatak odamız kuzey cephe olup, zeminleri laminant parke duvarlar saten boyadır.

BANYO : 1. sınıf lake malzemeden yapılmış bol dolaplı banyomuz tüm bayanların konforuna uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Şık duşakabin ve modern lavabosuyla göz zevkinizede hitap unutulmamıştır.

HOL : Hol ve koridor zeminleri 1. sınıf kalabodurdan oluşmaktadır.Aynı zamanda holümüzde 1 adet 4 kapaklı tam boy 1. sınıf lake malzemeden yapılmış portmantoluk mevcuttur. Sadeliğiyle gözünüze hitap eden portmantolumuz  tüm ihtiyaçlarınız karşılayacak bir tasarıma sahiptir.
Tüm daire iç kapıları amerikan panel kapıdır. Dış kapı çelikkapıdan oluşur.

AİDAT:170 TL

Eylem BÜYÜK
eylem@kocaeliemlak.com
262 321 23 92
507 992 21 50

Tutar
TL
Vade
AY
Faiz
%
Taksit Tutarı:
 Takip Edin
on Google+
 
Kocaeli Emlak Tepecik Mh. Kemalöz sk. Hamzaoğlu Apt. A Blok K.1 D.1 İzmit Kocaeli
0262 321 23 92 - 0262 332 18 11 - 0541 321 23 92 - gul@kocaeliemlak.com
www.kocaeliemlak.com / www.kocaeliemlak.com.tr / www.kocaeli-izmit-satilik-kiralik-daire / www.kent-konut.com